• Kontrast strony

W ostatnim tygodniu stycznia na Roztoczu oraz Podlasiu odbyła się mobilność projektu „Współczesna Blaga!” organizowanego przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Lublinie finansowanego ze środków UE w ramach programu Erasmus+.

DCIM100GOPROGOPR0189.JPGwb24.3

Młodzież budowała swoje poczucie sprawstwa, więź z lokalną „małą ojczyzną”, zaangażowanie obywatelskie, a także walczyła z szeregiem ograniczeń ucząc się wystąpień publicznych czy trenując współdziałanie w ramach grupy.

wb24.4wb24.5

Uczestnicy poczuli że każdy z nich, przy odpowiednim zaangażowaniu, może „przenosić przysłowiowe góry”, a narzędziem i pretekstem do tej nauki była historia i poznanie „lokalnych bohaterów”. Ludzi zwykłych, którzy dokonywali rzeczy niezwykłych…

PL Współfinansowane przez Unię Europejską POS

Krzysztof Solan

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.