• Kontrast strony

13 lutego i 12 marca w Lubelskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP odbyły się warsztaty szkoleniowe pn. „Asertywna i konstruktywna komunikacja z wychowankami z trudnościami. Jak motywować i reagować na agresję ?”, które przeprowadziła dr Aleksandra Lato właścicielka „Profesus dr Aleksandra Lato. Szkoła Liderów dla dzieci i młodzieży.”

szk2

W warsztatach szkoleniowych wzięło udział 28 wychowawców ze wszystkich jednostek OHP z województwa lubelskiego. Zawierały one elementy teoretyczne i praktyczne omawianych zagadnień. Podczas spotkań prowadząca skupiła się na ukrytych znaczeniach słów i z uczestnikami omówiła sformułowania, które zmieniają odbiór ich wypowiedzi.

szk3

Warsztaty zostały podsumowane następującym stwierdzeniem: „Wzmacniając swój autorytet motywuj skutecznie!”

Dominika Jedlikowska

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.