• Kontrast strony

W dniu św. Walentego uczestnicy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim świętowali walentynki. Młodzież przygotowała gazetkę tematyczną. Zorganizowana została też poczta walentynkowa. Na papierowych czerwonych sercach każdy mógł napisać kilka słów do wybranej przez siebie ,,walentynki”, a następnie wrzucić ją do skrzyneczki. Liściki z wyrazami sympatii zostały przekazane adresatom.

rwal2

Wychowankowie obdarowywali się też prezencikami i słodkościami. Wszyscy chętni mogli zrobić sobie świąteczną pamiątkę, uwieczniając się na zdjęciach robionych na tle specjalnie przygotowanej na tę okazję ścianki. Dzień św. Walentego upłynął w bardzo miłej atmosferze.

Małgorzata Borkowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.