• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy w Tomaszowie Lubelskim (uczniowie Branżowej Szkoły w Tomaszowie Lubelskim) 11 grudnia wybrali się do Dworku Dąbrowa na kulig. Zaprzęgi konne przewiozły uczestników po okolicznych bezdrożach, uwrażliwiając ich na piękno zimowego krajobrazu. Przejażdżka konna połączona była z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Kolejną atrakcją przygotowaną przez organizatorów było zjeżdżanie z górki na workach wypełnionych sianem. Na przemarzniętych czekała gorąca herbata i ciepły posiłek. Był to niezwykle aktywny czas, po którym z pewnością zostaną miłe wspomnienia.

tk2

Głównym celem przedsięwzięcia było wykształcenie potrzeby czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz pokazanie różnych form aktywności fizycznej. Po powrocie do szkoły na młodzież czekały również niewielkie upominki. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało w ramach projektu „Aktywnie, Zdrowo i Sportowo IX” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim.

tk4

Katarzyna Dziwura-Cięciera, Dominika Janicka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.