• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy w Tomaszowie Lubelskim po raz kolejny włączyli w zbiórkę darów w ramach Wielkanocnej Zbiórki Żywności, która na terenie całego kraju odbywała się 15 i 16 marca. Uczestników OHP wspomagali wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Stowarzyszenia „Nowe Miasto” w Tomaszowie Lubelskim, a także Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przeorsku.

tozz2

Młodzież przy wejściach do poszczególnych sklepów zachęcali klientów do udziału w akcji. Zebrano łącznie 421,3 kg artykułów spożywczych, które zostaną przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym oraz odbiorcom indywidualnym. Organizatorem zbiórki była Federacja Polskich Banków Żywności.

Dominika Janicka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.