• Kontrast strony

Reprezentant Miejskiego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Zapasy - Włodawa, Kacper Ziętek 11 maja wziął udział w międzynarodowych zawodach zapaśniczych w stylu wolnym. Odbyły się one w Sninie na Słowacji. Wywalczył srebrny medal!

wsport2

Kacper jest uczestnikiem Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP we Włodawie, który rok temu postanowił zacząć swoją przygodę w zapasach, pod okiem trenera Roberta Lenarta. W rozmowie wspomniał, że zapasy zawsze były bliskie jego sercu. Twierdzi, że każdy kolejny trening jest dla niego wyjątkowo ważny i napędza go do osiągania następnych sukcesów. Kacper zapytany o to jak radzi sobie z emocjami, odpowiedział, iż na treningu ma możliwość wyrzucenia z siebie wszystkich negatywnych myśli, co pozwala mu wrócić do internatu z pozytywnym nastawieniem i z czystą głową. To dowód na to, że sport kształtuje charakter. Jesteśmy dumni! Gratulacje! Życzymy Kacprowi rozwijania swojej pasji, trzymamy kciuki i czekamy na złoto!

Patrycja Pradiuch

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.