• Kontrast strony

Kilkoro absolwentów Hufca Pracy w Tomaszowie Lubelskim spotkało się 4 grudnia z opiekunem Klubu Absolwenta, w celu podsumowania dotychczasowej pracy klubu i wypracowania dalszych metod pracy w 2024 roku, tak aby oferta dla absolwentów hufca była jak najbardziej atrakcyjna. Doradca zawodowy i pośrednik pracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu przeprowadzili warsztat „Oczekiwania i wymagania rynku pracy w szybko zmieniających się realiach”. Omówiono także propozycje szkoleń na 2024 rok.

Młodzież podzieliła się doświadczeniami, wrażeniami oraz wspomnieniami z czasu pobytu w tomaszowskim Hufcu Pracy, opowiedziała o swoich losach po ukończeniu edukacji, a także wypełniła ankiety i formularze kontaktowe. Spotkanie odbyło się w Branżowej Szkole I stopnia w Tomaszowie Lubelskim, po czym wszystkich zaproszono na poczęstunek.

Dominika Janicka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.