• Kontrast strony

28 maja w Hufcu Pracy w Kraśniku odbyło się spotkanie z absolwentami. Młodzież rozmawiała o wyzwaniach na rynku pracy oraz znaczeniu edukacji i szkoleń zawodowych. Przedstawiono założenia projektu „Kwalifikacja? Akcja! – aktywizacja zawodowa z OHP”.

Pośrednik pracy przeprowadził zajęcia „Drogi do uzyskania zatrudnienia”, mające na celu wesprzeć absolwentów w różnych aspektach poszukiwania pracy – od przygotowania dokumentów aplikacyjnych, przez rozwój umiejętności miękkich, aż po skuteczne budowanie sieci kontaktów zawodowych, co ma mieć przełożenie na zwiększenie szans na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. Spotkanie było także okazją do wspomnień i prezentacji osiągnięć zawodowych i osobistych byłych uczestników hufca.

Tekst: Agnieszka Świąder, zdjęcie Paulina Szalast

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.