• Kontrast strony

Jazda na łyżwach to jeden ze sportów, który cieszy się wśród młodzieży dużą popularnością. Uprawianie go, niesie za sobą wiele korzyści, między innymi jest okazją do wspólnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz doskonalenia sprawności fizycznej. Z tego też powodu młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu wybrała się wraz z opiekunami na zamojskie lodowisko na Rynku Wielkim.

lz2

Większość osób doskonale radziła sobie z jazdą, natomiast Ci, którzy swoich sił próbowali po raz pierwszy, bardzo szybko pokonywali lęk i własne słabości. Jeśli nawet zdarzył się upadek, to wcale nie zniechęcał a wręcz mobilizował do dalszej nauki i zabawy, która na długo pozostanie w pamięci naszych uczestników.

lz3

Barabara Osman

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.