• Kontrast strony

W drugim tygodniu ferii zimowych tj. 6 lutego w Młodzieżowym Centrum Kariery w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się zajęcia z podopiecznymi grupy OHP. Celem spotkania było samodzielne przygotowanie się do zaprezentowania siebie i swoich kompetencji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W pierwszej części młodzież miała za zadanie wczuć się w rolę pracodawcy i zadać pytania koledze/koleżance, które najczęściej padają na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy. Uczniowie udzielali odpowiedzi, oceniano również ich adekwatność w stosunku do zadanego pytania.

spot0602.2

Druga część dotyczyła spraw bieżących, związanych z zaplanowanym kwietniowym wyjazdem do Turcji w ramach projektu UE Erasmus+.

 

Agnieszka Bieńkowska 

Katarzyna Cienkusz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.