• Kontrast strony

2 października podopieczni grupy wychowawczej OHP w Międzyrzecu Podlaskim oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Warszawy.

Zwiedzanie Warszawy zaczęto od wizyty na PGE Stadion Narodowy, gdzie przewodniczka ciekawie opowiadając, oprowadziła wszystkich po całym obiekcie. Młodzież zwiedziła m.in. trybuny stadionu, loże vipowskie, a także szatnie Reprezentacji Polski. Następnie grupa udała się do Sejmu. Uczniowie mogli zasiąść w ławach poselskich i zjeść obiad w restauracji sejmowej. Na zakończenie wycieczki w galerii handlowej Złote Tarasy młodzież zrobiła zakupy.

mpw1

Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż wyjazd był udany. Uczestnicy OHP oraz uczniowie szkoły zobaczyli wiele interesujących miejsc, niektóre znane wszystkim z prasy i telewizji. Taki wyjazd to nie tylko integracja młodzieży, ale także wspaniała lekcja historii i sztuki.

Kadra MCK OHP w Międzyrzecu Podlaskim

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.