• Kontrast strony

Dominik Czerniak uczestnik Hufca Pracy w Kraśniku kształcący się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych został laureatem konkursu pn. „Moje bezpieczne środowisko”, którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Dominik wraz ze swoją kuzynką- współautorką pracy, należą do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Sulowie. Na konkurs młodzież przygotowała materiał filmowy. Na etapie powiatowym młodzież zajęła I miejsce, a zwycięska praca została przekazana do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, gdzie odbył się etap wojewódzki na którym duet zajął także II miejsce.

W dniu 20 października odbyła się honorowa gala zwycięzców konkursu, na której młodzież otrzymała dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe.

Kadra Hufca Pracy w Kraśniku
 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.