• Kontrast strony

Za nami kolejna edycja Targów Pracy „Inżynier na rynku pracy”, która odbyła się 21 listopada na wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, studentów jak i absolwentów, którzy opuścili już mury uczelni.

Targi pracy stanowią doskonałą formę bezpośredniego kontaktu pracodawców z kandydatami, w celu prezentacji ofert pracy oraz pozyskania kandydatów do pracy. W tegorocznej edycji przedsięwzięcia wzięło udział ponad 50 firm i urzędów wspierających wejście młodych ludzi na rynek pracy. Wszyscy wystawcy przygotowali oferty praktyk, staży i pracy, służyli radą praktyków, odpowiadali na pytania dotyczące swojej pracy i branży.

Stanowisko Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Lublinie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, która mogła skorzystać z ofert pracy krótkoterminowej oraz skorzystać z porad pośrednika pracy oraz specjalisty ds. rozwoju zawodowego.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.