• Kontrast strony

4 października uczestnicy chełmskiego Hufca Pracy OHP uczący się w Branżowej Szkole Rzemiosł Różnych I stopnia w Zamościu włączyli się w ogólnopolską akcję #SprzątamyDlaPolski. Pod opieką wychowawców Anety Kozioł i Moniki Baranowicz uprzątnęli zielone tereny nad rzeką Łabuńką. Celem inicjatywy była troska o środowisko naturalne w najbliżej okolicy i kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Prace porządkowe przeprowadzone zostały w sposób bezpieczny dla zdrowia uczestników.

chs2

Z pewnością włączymy się również w VII edycję akcji. Skorzysta na tym nie tylko środowisko naturalne, ale również młodzież, bo to dobra okazja, żeby integrować się na świeżym powietrzu i wspólnie robić coś pożytecznego.

Monika Baranowicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.