• Kontrast strony

W atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach kolęd spotkali się uczestnicy Hufca Pracy, absolwenci oraz zaproszeni goście i wychowawcy.

W okresie przedświątecznym, spotkania wigilijne należą do tych, które są nieodzownym elementem zbliżających się świąt. Często jest to jedyna okazja w roku, aby spotkać się przy wspólnym stole i w milej atmosferze spędzić czas.

Młodzież, podczas spotkania wymieniła się swoimi doświadczeniami nt. uczestnictwa w Hufcu, otrzymała również cenne wskazówki od absolwentów o tym, że należy mobilizować się do częstej aktywności w życiu Hufca Pracy, że zawsze mogą liczyć na nieocenioną pomoc wychowawców.

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas życzenia, składane przez wszystkich zaproszonych gości, a wydźwięk kolęd spowodował wiele wzruszeń i pozytywnych emocji.  Na wszystkich twarzach uczestników malował się uśmiech.

Magia wigilijnego spotkania stanowiła chwilę wytchnienia dla uczestników od codziennych szkolnych obowiązków i trosk.

Małe pociechy – dzieci absolwentów, wprowadziły nas w niepowtarzalny nastrój, który towarzyszy nam tylko w dniu Wigilii – kiedy wręczamy sobie wymarzone prezenty, a marzenia, o których zawsze myśleliśmy, właśnie się spełniają. Radość dzieci wypełniła nasze serca, każdy w tym dniu czuł się ważny i wyjątkowy.

- „Nie mogłem powstrzymać wzruszenia – było mi tam tak dobrze, jak we własnym domu” – powiedział Łukasz, uczestnik hufca.

- „Bardzo się cieszę, że w tym roku również zostałam zaproszona na Wigilię, że mogłam wesprzeć cennymi radami młodszych kolegów i koleżanki” – powiedziała Wiktoria, absolwentka włocławskiego hufca.

Na zakończenie, wyróżniająca się młodzież otrzymała nagrody za swoją dotychczasową pracę, a Mikołaj o nikim nie zapomniał, zostawiając pod choinką słodki prezent.

wig3.jpg

wig1.jpg

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.