• Kontrast strony

Uczestnicy oraz kadra toruńskiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania na czele z Wojewódzkim Komendantem Małgorzatą Taranowicz wzięli aktywny udział w  Festynie Parafialnym osiedla Jar, którego inicjatorem był Wojewódzki Duszpasterz OHP – ksiądz Łukasz Skarżyński.

Oficjalnego otwarcia Festynu dokonała Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz, która jak zawsze okazała swoje dobre serce, przekazując nagrody na loterię fantową.   Stoisko przygotowane przez Ośrodek  cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników festynu. Młodzież prezentowała ofertę OHP, zachęcając tym samym swoich rówieśników do wstąpienia w  szeregi OHP. Najmłodsi goście korzystali z przygotowanych atrakcji takich jak kolorowe tatuaże i warkoczyki oraz malowanie buziek. Nie mogło również zabraknąć najlepszej grochówki, przygotowanej przez uczestników warsztatu gastronomicznego.

Pogoda była fantastyczna, frekwencja dopisała, a tłumy rodzin aktywnie i miło spędziły czas na świeżym powietrzu. Była to również wspaniała okazja do integracji uczestników.

Zdjęcie_nr_1.jpg

coll_pik.png

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.