• Kontrast strony

Wrzesień w Brodnicy upłynął pod hasłem rekrutacji młodych osób do projektu „Młodzi przyszłością regionu”. Projekt skierowany jest do uczniów Szkół Branżowych I Stopnia chcących świadomie zaplanować swoją przyszłość zawodową. Uczestnicy brodnickiego Hufca Pracy licznie zgłaszali chęć udziału w planowanym projekcie. Ich główną motywacją było zdobycie kwalifikacji i kompetencji, które znacznie ułatwią rozpoczęcie zawodowej ścieżki kariery. Celem projektu jest przygotowanie młodych ludzi do skutecznego wejścia i poruszania się po rynku pracy poprzez wyposażenie ich w umiejętności poszukiwane przez pracodawców na lokalnym rynku.

Projekt  „Młodzi przyszłością regionu!” nr FEKP.08.02-IP.01-0001/23 współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 8 Działania FEKP.08.02 Celu szczegółowego EFS+.CP4.A programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

REK1.jpg

logo.png

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.