• Kontrast strony

Wrzesień to  czas integracji nowych uczestników. Nowe środowisko, nowa rola społeczna, nowi koledzy i koleżanki – to dla wielu osób stresowe sytuacje, więc chcąc odgonić te negatywne emocje włocławski Hufiec Pracy zorganizował  niespodziankę dla młodzieży.

Korzystając z pięknej pogody młodzież wzięła udział w integracyjnym ognisku. Spotkanie to stało się okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w niepowtarzalnej atmosferze. Był to dobry moment na relaks i dobrą zabawę. Szansa do rozluźnienia szkolnej atmosfery, pogłębienia więzi i nawiązania kontaktu z nowo poznanymi kolegami.

Pogoda i nastroje dopisały, a uczestnikom w tych okolicznościach nie pozostało nic innego jak integrować się w blasku ogniska, przy pysznych pieczonych kiełbaskach. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a osoby chętne mogły rozegrać mecz koszykówki.

int7.jpg

int5.jpg

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.