• Kontrast strony

4 września po uroczystym rozpoczęciu w szkole kadra 1-7 Hufca Pracy w Dzierżoniowie powitała nowo zrekrutowanych uczestników OHP i zapoznała ze standardami bezpieczeństwa i pracą OHP. Młodzież czekają nowe wyzwania, nowe środowisko zarówno w szkole jak i u pracodawcy. Młodociani pracownicy oprócz obowiązków mają swoje prawa i o tym mówiła kadra na spotkaniu. Bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową. O tym jak należy się zachować w miejscu pracy czy szkole przypomnieli wychowawcy. Był to czas rozmów z kandydatami na uczestników, wypełniania kwestionariuszy, by ocenić czy kandydat spełnia czy nie warunki przyjęcia w nasze szeregi. Czeka nas czas wytężonej pracy, ale już dzisiaj życzymy wytrwałości i spełnienia marzeń, szczególnie tych zawodowych.

Tekst: Wychowawca 1-7 HP Katarzyna Adamska Zdjęcie: Wychowawca 1-7 HP Mateusz Kozielski Na zdjęciu ukazana jest kadra nauczycielska wraz z wychowawcami i uczestnikami

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.