Profilaktyka przez sport

To tytuł autorskiego programu realizowanego przez naszą jednostkę. Bez względu na to czy to program czy nie, profilaktyki i sportu nigdy dość. Co by kto nie powiedział, ruszać się warto, a nawet trzeba. Ruch jest alternatywną formą spędzania czasu, a już organizacja rozgrywek sportowych, wspólne spędzanie czasu w formie zajęć sportowych jest dla mnie bezcenne. Dzięki uprzejmości pracowników PGK Wołów, młodzież naszej jednostki Hufca Pracy Wołów miała możliwość znów gościć na wołowskiej kręgielni. Tym razem poniedziałkowe popołudnie było spędzone nie ze smartfonem, a z kulą w dłoni. Zabawa znakomita i tak pochłaniająca, że straciliśmy poczucie czasu. Bezlitosne zegary odliczały minuty do końca. Przyjemnie było spotkać się i pobyć ze sobą na neutralnym gruncie.

Tekst i zdjęcia – Ewa Baszak

231010 w2231010 w3231010 w4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.