• Kontrast strony
Lubię  tu wracać – odwiedziny absolwenta

Kadra z 1-13 w Przemkowie chętnie wita swoich byłych uczestników. Każdorazowa wizyta absolwentów to dla wszystkich miły akcent w codziennym życiu. Absolwenci pomimo swoich obowiązków zawodowych i domowych zaglądają do jednostki, opowiadając o swoich sukcesach. Emilka to nasza absolwentka, która ukończyła kształcenie w zawodzie sprzedawca. Dziewczyna po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu zawodowego nie podjęła zatrudnienia w wyuczonym zawodzie. W chwili obecnej zajmuje się siostrzeńcem i jest w trakcie poszukiwania zatrudnienia. Emilka bardzo miło wspomina czas spędzony w jednostce, wraca myślami do wspólnych wycieczek, zawodów sportowych oraz konkursów w których brała udział. Nasza absolwentka uzyskała od kadry informacje odnośnie ofert jakie Hufiec Pracy ma do zaproponowania oraz zaproszenie do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez nasz Hufiec. Wszystkim naszym absolwentom życzymy realizacji marzeń i sukcesów w dalszej drodze. Byli uczestnicy naszej jednostki są zawsze mile widziani w naszej jednostce.

Zdjęcie: Absolwentka Emilka
Opracowanie i zdjęcia. Danuta Ługowik – starszy wychowawca

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.