Polkowicki Hufiec Pracy tętni życiem. W dniu 13 lipca odbył się dzień gier planszowych. Spotkanie było zaplanowane w ramach przedsięwzięcia „Wakacje z OHP”. Jest to świetna forma spędzenia wolnego czasu i integracji młodzieży. Do zajęć zostały przygotowane następujące gry: CHIŃCZYK, KARTY, KALAMBURY, EUROBUSINESS, SŁÓWKA, MEMO, PAŃSTWA MIASTA. Furorę zrobiła gra Państwa miasta, która uwolniła wśród uczestników niepohamowaną radość i adrenalinę. To świetny sposób na spędzenie czasu , a jednocześnie nauka w formie zabawy. To gra , która nie tylko bawi, ale i uczy. Gra jest na tyle sprawdzona i wciągająca, że z pewnością młodzież będzie po nią sięgać jeszcze wiele razy. W przypływie adrenaliny gracze nie byli pewni czy udzielili poprawnych odpowiedzi, a przeciwnicy chętnie to oceniali. Nie zabrakło przy tym śmiechu i sposobności do żartów. Gry planszowe i rozrywki umysłowe to miłe spędzenie czasu z dala od męczącego wzrok telewizora lub komputera. To rozrywka, która bardzo często każe nam wytężyć szare komórki. Jest to też sposób na poznanie nowych ludzi, naukę oraz rozwinięcie wyobraźni. Zabawa była świetna, uczestnicy uczyli się godnej rywalizacji fair-play. Młodzież wyszła bardzo zadowolona i rozbawiona z zajęć. Więc grajmy w planszówki!

Opracowanie i zdjęcia: Marzena Both-Borsiak wychowawca 1-23 HP Polkowice. Opis zdjęć: Migawki ze spotkania.14072023 p114072023 p214072023 p3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.