Młodzież Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy przystąpiła do realizacji kolejnej formy wsparcia w ramach realizowanego projektu „Aktywni górą!”, tj. kursu zawodowego: „Wizaż ze stylizacją paznokci” oraz „Pracownik robót wykończeniowych w budownictwie”. Każdy z uczestników bierze udział w jednym kursie, który odpowiada ich zainteresowaniom oraz predyspozycjom zawodowym określonym
w trakcie indywidualnych zajęć z doradcą zawodowym, podczas opracowywania Indywidualnego Planu Działania.

Ważnym aspektem realizowanych zajęć jest fakt, że oprócz wiedzy teoretycznej, beneficjenci nabywają wiele nowych umiejętności praktycznych i kompetencji potwierdzonych certyfikatem, które z pewnością będą mogli wykorzystać wkraczając już niebawem na rynek pracy.

Projekt „Aktywni górą!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.