• Page contrast

W dniu 25.04.2024r w Wołowie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzieży OHP w Lekkiej Atletyce, w których reprezentacja z OSiW OHP Mysłakowice zdobyła drużynowo najwyższe miejsce na podium. Zawodnicy brali udział w pięciu dyscyplinach, w których musieli wykazać się dużą sprawnością, siłą i kondycją. Oliwia Janiszewska zdobyła indywidualnie srebro w skoku w dal, srebro w biegu na 400 m i brąz w biegu na 100m, Dawid Witwer zajął pierwsze miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz trzecie miejsce w rzucie piłką lekarską. Wspólny wysiłek się opłacił bo drużyna osiągnęła najlepszy wynik i stanęła na najwyższym podium. Gratulujemy młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów. Tekst i zdjęcia: Aleksandra Tałpasz wychowawca OSiW OHP Mysłakowice26042024 m126042024 m226042024 m3