• Page contrast
Łomża: Turniej piłki halowej w Jedwabnem

Walentynkowy Międzyszkolny Turniej Piłki Halowej został zorganizowany w celu wyłonienia piłkarzy do drużyny reprezentującej Hufiec Pracy w Wojewódzkim Futsalu Młodzieży OHP, który odbędzie się w marcu br. Organizatorami wydarzenia piłkarskiego byli Hufiec Pracy w Łomży oraz Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem. W zawodach wystąpiły 4 drużyny piłkarskie ze szkół: Szkoły Podstawowej w Jedwabnem, Branżowych Szkół: z Jedwabnego oraz Budowlanki i Staszicówki z Łomży. Po rozegraniu 6 pojedynków systemem „każdy z każdym” wyłonieni zostali zwycięzcy turnieju.

I miejsce z kompletem 9 pkt zdobyła drużyna z SP Jedwabne i w tym zespole był najlepszy bramkarz. II miejsce z 6 pkt wywalczyła drużyna z budowlanki, zaś III miejsce z 3 pkt zdobyła drużyna ze Staszicówki, w tym zespole piłkarskim najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Budziszewski z 10 golami. Uczestnikom miejsc I-III oraz najlepszemu bramkarzowi i strzelcowi zostały wręczone medale przez zastępcę dyrektora ZSS Jedwabne Swietłanę Żebrowską.

Łomża: Turniej piłki halowej w Jedwabnem Łomża: Turniej piłki halowej w Jedwabnem Łomża: Turniej piłki halowej w Jedwabnem hpl halowka 29022024 05 Łomża: Turniej piłki halowej w Jedwabnem

Artykuł tekstu: August Mrozowicz – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: Rafał Onyszko – wychowawca Hufca Pracy w Łomży