• Page contrast
Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach

W dniu 18 stycznia 2024 roku Hufiec Pracy w Zambrowie zorganizował dla młodzieży z klasy I i klasy IIb BS z ZSA w Zambrowie wyjazd na lodowisko do Łomży. Celem wyjazdu było doskonalenie sprawności fizycznej, a także aktywnej formy spędzania czasu i wspólnej zabawy. Młodzież doskonaliła swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Było bardzo dużo zabawy i śmiechu. Wyjście na lodowisko stało się doskonałą okazją do wspólnego i aktywnego spędzenia czasu. Wszystkim dopisywały dobre humory.

Nie straszne było zmęczenie, gdy nogi nieprzyzwyczajone do piruetów stawały się obolałe. Zawsze można było odpocząć przy bandzie. Najważniejsze jednak, że wszyscy dobrze się bawili. Takie spalanie kalorii tylko w naszym Hufcu! Wszystko to działo się pod czujnym okiem opiekunów, przy zachowaniu wszelkich zasadach bezpieczeństwa. Do zobaczenia za rok.

Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach Zambrów: Zimowe szaleństwo na łyżwach

Autor tekstu: Chojak Mariola – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Zdjęcia: Jabłońska Justyna – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie