• Page contrast
Grajewo: Spotkanie Klubu Absolwentów

W Grajewie odbyło się kolejne, już tradycyjne spotkanie Klubu Absolwentów Hufca Pracy, które ponownie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dawnych uczestników. Piątkowe popołudnie stało się okazją do przypomnienia sobie szkolnych lat i spotkania z kadrą OHP w siedzibie Hufca Pracy. Rutyna dnia codziennego i szybkie tempo życia dorosłego sprawiły, że organizacja podobnych wydarzeń stała się dla wielu absolwentów wyzwaniem, dlatego tym bardziej z entuzjazmem wzięli udział w inicjatywie hufca, która zapewniła im chwilę oderwania się od codziennych spraw i powrót do czasów młodzieńczych.

Podczas spotkania panowała atmosfera swobody i wzajemnego zrozumienia. Absolwenci mieli okazję podzielić się refleksjami oraz wspomnieniami z czasów spędzonych w Hufcu Pracy i murach Zespołu Szkół w Wojewodzinie. To właśnie te wspólne chwile, przeżywane podczas szkolnych lat, budują trwałe więzi, które Klub Absolwentów stara się podtrzymywać.

Celem tego typu spotkań jest nie tylko wspomnienie przeszłości, lecz także podtrzymywanie więzi z absolwentami, integrowanie środowiska oraz wspieranie dalszego rozwoju zawodowego. W trakcie spotkania każdy mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, a także otrzymać wsparcie od kolegów i koleżanek z lat szkolnych. Klub Absolwentów Hufca Pracy w Grajewie kontynuuje swoją misję integrowania absolwentów, tworząc przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami oraz budowania trwałych więzi. Spotkanie to nie tylko szansa na wspomnienia, ale również inspiracja do dalszego rozwoju i osiągania życiowych celów.

Grajewo: Spotkanie Klubu Absolwentów Grajewo: Spotkanie Klubu Absolwentów Grajewo: Spotkanie Klubu Absolwentów

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – wychowawca Hufca Pracy w Grajewie