• Page contrast
Łomża: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 5 grudnia 2023 roku uczestnicy Hufca Pracy w Łomży, uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Łomży, wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego zorganizowanym przez Hufiec Pracy w Łomży i Zespół Szkół im. St. Staszica w Łomży. Do rywalizacji w grach singlowych przystąpiło 8 zawodniczek i 24 zawodników.

Pierwsza runda turnieju rozgrywana była w grupach systemem „każdy z każdym” zgodnie z przepisami gry w tenisa stołowego PZTS. Z każdej grupy do kolejnej fazy turnieju awansowało po 2 osoby. Mecze drugiej rundy rozgrywane były systemem pucharowym do 2 zwycięskich setów granych do 11 punktów. W meczu o 3 miejsce Adam Isaev pokonał Kacpra Powichrowskiego, a w finale naprzeciwko siebie stanęli Dominika Dąbrowska i Michał Karłowicz, który wygrał i został zwycięzcą turnieju. Na zakończenie turnieju najlepsi zostali nagrodzeni.

Łomża: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Łomża: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Łomża: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Autor tekstu i zdjęć: Rafał Onyszko – wychowawca Hufca Pracy w Łomży