• Page contrast
Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż

logotyp Unia Europejska

W Hufcu Pracy w Zambrowie trwają przygotowania młodzieży do zagranicznego wyjazdu na staż do Frankfurtu nad Odrą w ramach projektu „Nowe drogi zawodowe na zagranicznym stażu” o nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000139775 w ramach Programu Erasmus+ Akcji 1: Mobilność osób uczących się i pracowników w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego w roku 2023/2024. W dniach 22-29 listopada 2023 roku odbywały się spotkania rekrutacyjno-organizacyjne z kandydatami. Wszystkie wytypowane osoby wyraziły chęć wyjazdu na staż, podpisały odpowiednie dokumenty.

Opiekun grupy przypomniał o istotnych informacjach dotyczących zabrania z sobą dokumentów osobistych, karty EKUZ, niezbędnych ubrań w tym ubrań roboczych, oraz odpowiedział na pytania rodziców odnośnie wszelkich spraw związanych z wyjazdem.

Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż Zambrów: Przygotowania młodzieży do wyjazdu na staż

Autor tekstu i zd jęć: Chojak Mariola – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie