• Page contrast
Zambrów: Integracja na kręgielni

Hufiec Pracy wraz z Branżową Szkołą I stopnia Nr 3 w Zambrowie zorganizował dla młodzieży niecodzienną integrację w postaci zajęć na torze bowlingowym i stołach bilardowych. Integracja odbyła się w kręgielni Wowball w Łomży. Bowling to sport, ale także i atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Pobyt na kręgielni dał młodzieży wiele satysfakcji oraz integracji w postaci udzielanych wzajemnych rad co do rzutu, wyboru kuli itp.

Bilard jest sportem wymagającym koncentracji, opanowania, precyzji oraz logicznego myślenia. Nie ma tu miejsca na brawurę, nonszalancję, nie liczy się szybkość i duża siła fizyczna. Dlatego też ten sport wyróżnia się na tle innych dyscyplin chętnie uprawianych przez młodzież.

Uczestnicy bardzo chętnie współzawodniczyli w zmaganiach co nie jest łatwe aby strącić wszystkie kręgle, czy wbić bile. Dwugodzinne emocje pozwoliły młodzieży na wspaniałą zabawę niezależną od umiejętności, podczas której nie zabrakło śmiechu, dobrej zabawy i rywalizacji.

Zambrów: Integracja na kręgielni Zambrów: Integracja na kręgielni Zambrów: Integracja na kręgielni Zambrów: Integracja na kręgielni

Autorzy tekstu i zdjęć: Justyna Jabłońska, Mariola Chojak – wychowawcy Hufca Pracy w Zambrowie