• Page contrast
Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny”

Koniec roku szkolnego skłonił do podsumowań dotychczasowych osiągnięć uczestników Hufca Pracy w Kolnie. Dlatego młodzież wraz z wychowawcami udała się na piknik do parafii Św. Anny w Kolnie. Piękna słoneczna pogoda, atrakcje i muzyka w tle sprawiły, że spotkanie było bardzo udane. Wspólna zabawa była doskonałą okazją do integracji, a pogawędki przy przekąskach piknikowych okazały się bardzo owocne. Uczestnicy dzielili się wspomnieniami z wydarzeń z pobytu w hufcu oraz zabawnymi sytuacjami, które miały miejsce w minionym roku szkolnym. Podczas pikniku każdy znalazł coś dla siebie, nie zabrakło gry w piłkę nożną, badmintona, frisbee i tańców. Na zakończenie wychowawcy życzyli wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Podsumowujące spotkanie piknikowe mamy już za sobą, ale na pewno pozostaną miłe wspomnienia. Jak zgodnie twierdzi młodzież najważniejsza była okazja do wspólnego spędzenia czasu na rozmowie oraz zabawie przy pysznych przekąskach. Młodzież była zadowolona i usatysfakcjonowana ze wspólnej aktywności. Została naładowana pozytywną energią na całe wakacje.

Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny” Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny”  Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny” Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny” Kolno „Piknik podsumowujący rok szkolny”

Autor tekstu: Milena Samul – wychowawca Hufca Pracy w Kolnie