pdptr

dkba1

W ramach inicjatywy „Życzenia dla Seniora” grupa uczestników z Hufca Pracy w Białymstoku (Podlaska WK) odwiedziła miejscowy Dom Pomocy Społecznej.

Aktywni z hufca przekazali na ręce dyrektor placówki i przedstawicieli mieszkańców własnoręcznie wykonane prace o tematyce Świąt Wielkanocnych. Znalazły się wśród nich głównie pocztówki z życzeniami, ale nie zabrakło też stroików i palm wielkanocnych wykonanych w ramach wojewódzkiej inicjatywy „Podlaski Zakątek – tu żyje się BIO”, pod hasłem „Bio artysta nie kupuje”.

Z przekazanych prac powstaną kąciki świąteczne na świetlicach placówki, natomiast pocztówki z wielkanocnymi życzeniami od uczestników OHP zostaną wręczone mieszkańcom DPS.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.