pdptr

dkba1

W nowohuckim Hufcu Pracy w Krakowie (Małopolska WK) odbyły się zajęcia z doradcą zawodowym dla uczestników projektu „Europejskie praktyki szansą na sukces zawodowy” (Erasmus+).

Spotkanie prowadziła doradczyni zawodowa OHP Małgorzata Mazurek. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne zajęcia odbywały się w mniejszych grupach. Dotyczyły one komunikacji interpersonalnej: komunikatów werbalnych i pozawerbalnych, odczytywania mowy ciała, sztuki prowadzenia rozmowy. Prowadząca zwróciła szczególną uwagę na technologiczne formy komunikacji, tj. komputer, zawartość plików, pendrive, e-mail.

Na zakończenie spotkania uczestnicy grali w grę planszową Activity – kalambury, która byłą doskonałym treningiem komunikacji międzyludzkiej i pozwoliła na wykazanie się różnymi formami kreatywności.

erasmus plus logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.