pdptr

dkba1

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku (Pomorska WK) zaprasza wszystkich uczestników OHP i nie tylko na Wirtualne Dni Kariery 2021.

Wydarzenie będzie kontynuacją rozpoczętych już w marcu zdalnych spotkań. Wówczas z młodzieżą uczącą się w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku zostały przeprowadzone zajęcia pt. „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?". Na platformie TEAMS uczestnicy zapoznali się z przygotowaną prezentacją i otrzymali indywidualne wsparcie doradcy zawodowego. Ze względu na duże zainteresowanie młodzieży postanowiono udostępnić przygotowany materiał w formie cyklicznego wydarzenia.

Wirtualne Dni Kariery będą trwać przez cały kwiecień. Na profilu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku na Facebooku raz w tygodniu zostaną udostępnione prezentacje dotyczące umiejętności poszukiwania pracy, kompetencji miękkich, a także innych zagadnień z zakresu rozwoju zawodowego. Prezentacje ukazywać się będą w każdą kwietniową środę począwszy od 14 kwietnia 2021 roku.

Cykl rozpocznie się od prezentacji pt. „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?". Kadra CEiPM zaprasza również na indywidualne zdalne konsultacje z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy oraz specjalistą ds. rozwoju zawodowego. Kontakt przez Messengera Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Lęborku, Bytowie, CzłuchowieSłupsku.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.