• Kontrast strony

Na korytarzu rozległ się odgłos zdecydowanych, szybkich kroków. Wystarczył rzut oka, aby natychmiast zrozumieć, że osoba poruszająca się w ten sposób to nie zwykły przechodzień, a utalentowany sportowiec. Przemysław Opalach – bokserski mistrz, zawodnik mieszanych sztuk walki, a ostatnio również przedsiębiorca – zagościł w murach Warmińsko-Mazurskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy, aby opowiedzieć młodzieży o sobie, oraz o tym, co trzeba przejść, by zostać mistrzem w swoich fachu.

Celem spotkania była promocja zdrowego stylu życia z elementami motywacji i wskazówek dotyczących osiągania sukcesów w wybranych przez uczestników dziedzinach. Spotkanie było również świetną okazją do poznania Mistrza od strony prywatnej i zadawania pytań, których – naturalnie – nie brakowało!

Przemysław Opalach opowiadał uczestnikom spotkania o ścieżce zawodowego boksera, nie szczędził również wciągających i zabawnych historii z życia prywatnego. Dał się poznać jako osoba niezwykle otwarta, optymistyczna i żywo zainteresowana problemami i potrzebami młodzieży. Zresztą, nie jest żadną tajemnicą, że Przemysław Opalach od dawna pracuje z młodzieżą z trudnych środowisk, dając swoim podopiecznym możliwość wyjścia z problemów poprzez sport, zaangażowanie, treningi i pasję. Nie zabrakło też podziękowań od samej młodzieży, której przedstawicielka obdarowała boksera medalem „Przyjaciela Młodzieży”.

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji spotkać Mistrza oko w oko, mamy dobre informacje! Bokser zapewnił, że nie jest to jego ostatnia wizyta w Ochotniczych Hufcach Pracy, a na następną przywiezie nawet pasy mistrzowskie, które będzie można obejrzeć, wziąć do ręki i przekonać się o ciężarze, jaki zawodowi bokserzy noszą na swoich barkach.

Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkań z Mistrzostwem”, organizowanych przez Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Olsztynie. W planach jest już zaproszenie innych, znanych w całej Polsce osobistości. Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco – niebawem kolejne, otwarte spotkania, a udział w nich może wziąć każdy!

WAMA 1 Mocne uderzenie w OHP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.