pdptr

dkba1

18 marca 2021 r. spotkali się liderzy projektu „Ratujmy pszczoły” realizowanego przez Hufiec Pracy w Proszowicach (Małopolska WK) w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Młodzież spotkała się, aby zaprojektować materiały promocyjno-informacyjne do projektu oraz omówić dokładne miejsca, w których zostaną one rozwieszone. Ponadto członkowie grupy inicjatywnej opracowali wpisy do mediów społecznościowych, które będą publikowane na Facebooku i Instagramie w najbliższych dniach.

Jednym z głównych celów projektu jest akcja informacyjna, która zostanie przeprowadzona w środowisku lokalnym na temat roli pszczół w przyrodzie oraz sposobów ochrony tych cennych owadów. Po zakończonym spotkaniu przedstawiciele grupy inicjatywnej udali się do sklepów budowlanych, aby zakupić materiały potrzebne do budowy hoteli dla owadów.

logoeks

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.