pdptr

dkba1

Wielkopolska WK OHP otrzymała 19 marca 2021 r. podziękowanie za udział w Targach Edukacji i Pracy w Mosinie.

Piętnasta edycja przedsięwzięcia była skierowana głównie do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, a także ich rodziców. Organizatorem było Gminne Centrum Informacji w Mosinie. W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie targi odbyły się w formie wirtualnego spotkania.

Była to okazja m.in. do spotkania się online m.in. z przedstawicielem 15-45 Hufca Pracy w Poznaniu oraz pośrednikiem pracy OHP. Przedstawili oni ofertę hufca, omówili zakres oraz sposób jego funkcjonowania, terminy i zasady rekrutacji, a także wszelką związaną z nią dokumentację. Kadra OHP starała się przedstawić korzyści jakie młodzi ludzie mogą czerpać dzięki uczestnictwu w hufcowej społeczności.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.