16 września 2020 r. odbyły się zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego zrealizowane przez 6-32 Hufiec Pracy w Limanowej (Małopolska WK) w ramach projektu „Tańczące, walczące rakiety” finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności.

Dzieci na poprzednich zajęciach poznały już podstawy gry w tenisa, teraz swoje umiejętności doskonalą w praktyce pod okiem trenera. Treningi przebiegają dynamicznie, dużo się na nich dzieje, dlatego gra kojarzy się z dobrą zabawą. Dzieci poprzez udział w zajęciach nie tylko uczą się koordynacji ruchowej, ale również budowania relacji z rówieśnikami. Poza tym jest to dobra okazja do zapoznania maluchów z zasadami fair play.

Podczas zajęć nowych umiejętności uczą się nie tylko dzieci, ale również młodzież hufca zaangażowana w projekt. Zdobyta wiedza pozwala zbliżyć ją do osiągnięcia celów projektu, którymi przede wszystkim są nawiązywanie współpracy ze społecznością lokalną oraz organizowanie swojego czasu w taki sposób, aby wywiązać się z powierzonych zadań.

eks event

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.