Wypoczywaj z OHP

Na dłużej lub krócej zapraszają nie tylko w wakacje hotele szkoleniowe OHP. Znajdziesz je w malowniczych miejscach w różnych stronach kraju. Oferują pokoje w dobrym standardzie, dobrze wyposażone sale szkoleniowe i konferencyjne, miłą obsługę, niewysokie ceny.

W strukturach OHP funkcjonuje trzynaście hoteli szkoleniowych, w których odbywają się szkolenia dokształcające dla kadry i młodzieży, organizowane są konferencje, narady, seminaria, spotkania integracyjne, a także różnego rodzaju imprezy plenerowe i okolicznościowe. Uczestnicy OHP są w tych hotelach szkoleni w zakresie hotelarstwa i gastronomii.

Atutami hoteli są m.in.: wyjątkowe położenie, walory klimatyczne i bogactwo przyrody, która je otacza. To na ogół doskonałe miejsca dla miłośników sportów sezonowych, pieszych wędrówek, wędkarstwa. Oferują całodzienne, urozmaicone i smaczne wyżywienie dostosowane do indywidualnych życzeń gości. Większość obiektów jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych i ma dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. We wszystkich hotelach honorowana jest Karta Dużej Rodziny.

            


Hotel szkoleniowy w Dobieszkowie k. Łodzi

DOBIESZKÓW (woj. łódzkie)
Dobieszków 70, 95-010 Stryków
tel./fax 42 710-90-90

Położony ok. 7 km od miasta Łodzi, w parku, który stanowi strefę klimatyczną rezerwatu przyrody o nazwie „Struga Dobieszkowska”. Rezerwat znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i obejmuje obszar lasu porastającego dolinę dopływu Moszczenicy – Strugi Dobieszkowskiej w leśnictwie Janinów.

Hotel oferuje 90 miejsc noclegowych, w tym pokoje: trzy jednoosobowe, 25 dwuosobowych, 11 trzyosobowych i jeden czteroosobowy. Każdy pokój posiada własną łazienkę i TV. W hotelu znajduje się pięć sal konferencyjnych, w tym jedna na 250 osób. Wszystkie są kompleksowo wyposażone w optymalne systemy multimedialne i konferencyjne. Ponadto do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia, sauna, siłownia, dwa miejsca na grilla, boisko do gry w piłkę.

Szczegółowe informacje na stronie www.hoteldobieszkow.com.pl

 

Hotel szkoleniowy w Gołdapi

GOŁDAP (woj. warmińsko-mazurskie)
ul. Stadionowa 10, 19-500 Gołdap
tel. 87 615-37-37

 

Położony nad malowniczym jeziorem Gołdap, w północnej części Pojezierza Mazurskiego, 3 km od granicy z Rosją, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Romnickiej, która pod względem bogactwa przyrodniczego nie ma sobie równych w Europie. Niedaleko Gołdapi znajduje się oświetlony stok Pięknej Góry z krzesełkowym wyciągiem narciarskim.

Ośrodek oferuje pięć apartamentów oraz 35 pokoi dwuosobowych z łazienkami. Znajdują się w nim również kompleksowo wyposażone sale konferencyjne na 50, 60 i 120 osób. Ponadto na terenie są: przystań wodna, restauracja, kawiarnia, sala kominkowa, sauna, siłownia, kort tenisowy oraz miejsce na imprezy plenerowe.

Szczegółowe informacje na stronie www.hotel-goldap.pl

 

 Hotel szkoleniowy w Iwoniczu

IWONICZ (woj. podkarpackie)
ul. Zadwór 5, 38-440 Iwonicz
tel. 13 425-02-60

 

Znajduje się w sąsiedztwie uzdrowiskowej miejscowości Iwonicz-Zdrój w Beskidzie Niskim, w dolinie Iwonickiego Potoku. Hotel jest szczególnie polecany organizatorom wycieczek edukacyjno-krajoznawczych, obozów sportowych i tanecznych, zielonych szkół, kolonii, zimowisk oraz szkoleń, imprez o charakterze integracyjnym. Organizowane są tutaj również wczasy i wakacje dla klientów indywidualnych oraz imprezy okolicznościowe.

Posiada pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz dwuosobowe typu studio (dwa pokoje ze wspólną łazienką). Na terenie znajduje się restauracja, multimedialna sala konferencyjna na 100 miejsc, małe sale konferencyjne, siłownia, sale gimnastyczne ze sprzętem sportowym, stoły do gry w tenisa i bilard, świetlica wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz gry edukacyjne, boiska treningowe do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę oraz miejsce na ognisko. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia znajdujących się w pobliżu: hali sportowej, stadionu, sal gimnastycznych czy pływalni. Hotel jest doskonałą bazą wypadową w Beskid Niski i Bieszczady.

Szczegółowe informacje na stronie www.oswzadwor.pl

 

Hotel szkoleniowy w Lanckoronie k. Krakowa

LANCKORONA (woj. małopolskie)
ul. Krakowska 513, 34-143 Lanckorona
tel. 33 876-64-01

 

Hotel mieści się w malowniczej miejscowości Lanckorona znajdującej się w odległości 30 km na południe od Krakowa, w zachodniej części województwa małopolskiego, w paśmie Podgórza Wielickiego. Dzięki doskonałemu położeniu geograficznemu jest bardzo dobrą bazą wypadową dla turystów zwiedzających Kalwarię Zebrzydowską (7 km), Wadowice (20 km), Kraków (30 km), Wieliczkę (45 km), Oświęcim (50 km).

Do dyspozycji gości jest 50 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzy osobowych z łazienkami oraz dwóch apartamentach. W hotelu znajdują się również kompleksowo wyposażone dwie sale konferencyjne. Całodzienne wyżywienie dostosowane jest do konkretnych potrzeb gości hotelowych. Na terenie są też: boisko do piłki siatkowej, miejsce na imprezy plenerowe, wypożyczalnia rowerów górskich.

Szczegółowe informacje na stronie www.malopolska.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Oleśnicy k. Wrocławia

OLEŚNICA (woj. dolnośląskie)
ul. Zamkowa 4, 56-400 Oleśnica
tel. 71 314-20-12

Hotel znajduje się w renesansowym Zamku Piastowskim, do którego bezpośrednio przylega kompleks parkowy. Położony jest na Równinie Oleśnickiej u podnóża Wzgórz Trzebnickich. Leży zaledwie 30 km na północny wschód od Wrocławia i jest znakomitą bazą do zwiedzania stolicy Dolnego Śląska oraz całego regionu.

Do dyspozycji gości jest apartament książęcy oraz 21 pokoi noclegowych jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych. Całodzienne wyżywienie dostosowane jest do konkretnych potrzeb gości hotelowych. W zamku są też kompleksowo wyposażone sale konferencyjne i wystawowe, w tym: sala rycerska dla 80 osób, sala widowiskowo-kinowa dla 130 osób, cztery stylowe sale konferencyjne: dwie dla 25 osób i dwie dla 50 osób oraz dwie sale wykładowe dla 30 osób. Ponadto wewnętrzny dziedziniec o powierzchni 900 m2 pozwala na zorganizowanie imprez dla blisko 500 gości. Na terenie znajduje się miejsce na imprezy plenerowe na błoniach o powierzchni 2,5 ha przy zamku. W pobliżu – park wodny, hala sportowa, rekreacyjne ścieżki rowerowe.

Szczegółowe informacje na stronie www.zamek-olesnica.pl

 

Hotel szkoleniowy w Pleszewie

PLESZEW (woj. wielkopolskie)
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax 62 742-06-02

 

Pleszew położony jest w centralnej Polsce, w południowej części województwa wielkopolskiego, na rozległej Wysoczyźnie Kaliskiej, stanowiącej część Niziny Wielkopolskiej, 30 km od Kalisza i 90 km od Poznania (na trasie Poznań-Katowice), jak również w niewielkiej odległości od najciekawszych atrakcji turystycznych Wielkopolski. Hotel usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku wodnego „Planty” oraz stadionu sportowego, co umożliwia organizację imprez plenerowych. W pobliżu znajdują się liczne muzea, zespoły pałacowo-parkowe, arboretum, gospodarstwa agroturystyczne.

Do dyspozycji gości są dwa apartamenty, 18 pokoi noclegowych jedno-, dwu-, trzy-i czteroosobowych oraz 43 pokoje typu studio (dwa pokoje ze wspólną łazienką). Całodzienne wyżywienie dostosowane jest do konkretnych potrzeb gości hotelowych. Hotel ma też w pełni wyposażone, nowoczesne sale konferencyjne przeznaczone dla 200 lub 80 osób oraz mniejsze – dla 25, 20 i 15 osób.

Szczegółowe informacje na stronie www.ckiw-pleszew.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Roskoszy k. Białej Podlaskiej

ROSKOSZ (woj. lubelskie)
Roskosz 23, 21-500 Biała Podlaska
tel. 83 344-41-17

 

Roskosz położona jest w północnej części województwa lubelskiego, 5 km od Białej Podlaskiej. Ośrodek znajduje się w zespole dworsko-parkowym stanowiącym doskonałą oazę ciszy i spokoju, na wzniesieniu, otoczony rzeką Klukówką. W odrestaurowanych budynkach dworu i stajni cugowej znajdują się sale konferencyjne dla 20, 70 i 120 osób, wyposażone w profesjonalny, multimedialny i audiowizualny sprzęt do prowadzenia konferencji, szkoleń i narad.

Do dyspozycji gości jest 20 przestronnych i funkcjonalnych pokoi hotelowych o łącznej liczbie 56 miejsc noclegowych w dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach z łazienkami i TV. Hotel ma własną bazę gastronomiczną. W sali restauracyjnej można zorganizować imprezy okolicznościowe i integracyjne. W części rekreacyjnej jest możliwość zorganizowania imprez plenerowych na blisko 500 osób.

Szczegółowe informacje na stronie www.roskosz.pl

 

Hotel szkoleniowy w Nosowie k. Koszalina

NOSOWO (woj. pomorskie)
Nosowo 1, 76-039 Biesiekierz
tel. 94 318-03-80

 

Hotel zlokalizowany jest na terenie 16-hektarowego parku między Karlinem a Koszalinem (przy trasie Nr 6 Szczecin-Gdańsk). Jego siedzibą jest XIX-wieczny, odrestaurowany pałac w stylu neorenesansowym. Przepływająca przez park jedna z najczystszych w województwie rzek, rzeka Radew jest miejscem rekreacji dla wędkarzy (pstrągi, lipienie, łososie) oraz miłośników turystyki kajakowej. Park o urozmaiconym i unikatowym drzewostanie obfituje w grzyby różnych gatunków oraz stanowi doskonałe miejsce na spacery.

Do dyspozycji gości jest 15 pokoi jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami o łącznej liczbie 50 miejsc noclegowych.
Hotel ma własną bazę gastronomiczną oraz dwie sale konferencyjno-konsumpcyjne na 70 i 35 miejsc, przystosowane do organizowania szkoleń, konferencji i narad, a także przyjęć, imprez okolicznościowych, integracyjnych, ognisk z pieczeniem dzika i kapelą ludową.

Szczegółowe informacje na stronie www.palacnosowo.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Szczawnicy

SZCZAWNICA (woj. małopolskie)
ul. Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica
tel./fax 18 262-27-80

 

Hotel mieści się w niedalekiej odległości od centrum Szczawnicy, położonej w malowniczej dolinie potoku Grajcarek, na pograniczu Pienin i Beskidu Sądeckiego. Dzięki walorom klimatycznym, krajobrazowym oraz licznym źródłom wód mineralnych już od ponad 200 lat Szczawnica jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk górskich w Polsce. Obiekt znajduje się przy drodze do Jaworek i Wąwozu Homole. Przystosowany jest do organizowania konferencji, szkoleń, narad dla firm czy spotkań pracowniczych. Znajdują się w nim: w pełni wyposażona duża sala konferencyjna na 80 miejsc, mniejsza sala seminaryjna oraz duża, przestronna sala, w której można prowadzić warsztaty muzyczne czy plastyczne.

Hotel mieści się w dwóch różnych budynkach. Jeden z nich posiada 103 miejsca noclegowe w 33 nowoczesnych dwu osobowych pokojach, 9 pokojach trzyosobowych, jednym typu studio oraz trzech komfortowo i nowocześnie urządzonych pokojach z aneksami kuchennymi. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem. W budynku znajduje się kuchnia ze stołówką oraz część konferencyjna i pomieszczenia rekreacyjno-sportowe. Z kolei drugi budynek dysponuje 40 miejscami w pokojach z łazienkami (typu studio). Znajduje się tam również ogólnodostępny aneks kuchenny, świetlica z TV oraz kuchnia ze stołówką. Całodzienne wyżywienie dostosowane jest do konkretnych potrzeb gości hotelowych.
Na terenie hotelu są także: miejsce na imprezy plenerowe, kort tenisowy, boisko treningowe do piłki nożnej i siatkowej, sala rekreacyjna ze stołem do tenisa i piłkarzykami.

Szczegółowe informacje na stronie www.hotelpodjarmuta.pl

 

Hotel szkoleniowy w Świnoujściu

ŚWINOUJŚCIE (woj. zachodniopomorskie)
ul. Kasprowicza 11, 72-600 Świnoujście
tel. 91 321-86-80

 

Hotel położony jest w dzielnicy sanatoryjno-wypoczynkowej, zaledwie 150 m od jednej z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem, w pobliżu nowoczesnej bazy zabiegowo-rehabilitacyjnej. Do dyspozycji gości jest 56 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokoi z łazienkami, jak i pokoi z umywalką. Hotel ma własną bazę gastronomiczną i smaczną kuchnię.

Lokalizacja obiektu stwarza dogodną bazę wypadową do niemieckich miejscowości Ahlbeck, Heringsdorf czy Bansin, jak również promem do szwedzkiego Ystad. W pobliżu – rozbudowana sieć szlaków i ścieżek dla biegaczy, amatorów długich spacerów i nordic walking, liczne stanowiska połowowe, a także ponad 100 km tras rowerowych obejmujących swoim zasięgiem zarówno polską, jak i niemiecką część wyspy Uznam. Ponadto lokalizacja miasta sprzyja uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów wodnych, m.in. żeglarstwa.

Szczegółowe informacje na stronie www.zachodniopomorska.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Tarnowie

TARNÓW (woj. małopolskie)
ul. I. Mościckiego, 33-100 Tarnów
tel. 14 621-72-35

 

Hotel położony jest w samym centrum Tarnowa, 80 km od Krakowa. Obiekt posiada pełne zaplecze sportowo-rekreacyjne sprzyjające organizowaniu wycieczek, obozów sportowych i turystycznych, zielonych szkół, kolonii, zimowisk oraz szkoleń i imprez o charakterze integracyjnym.

W hotelu jest 75 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy-, cztero- i sześcioosobowych. Hotel dysponuje bardzo dobrą bazą gastronomiczną, proponując klientom skomponowanie własnego menu. Znajdują się tu kompleksowo wyposażone trzy sale konferencyjne, nowoczesna kuchnia, duży parking samochodowy (samochody osobowe, autobusy).

Szczegółowe informacje na stronie www.ckiw-tarnow.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Wiechlicach k. Nowej Soli

WIECHLICE (woj. lubuskie)
ul. Jesionowa 3, 67-300 Szprotawa
tel. 68 376-70-07

 

Wiechlice znajdują się niedaleko Szprotawy na szlaku dróg wiodących z Zielonej Góry w kierunku Wrocławia, nieopodal rezerwatu przyrody „Buczyny Szprotawskie”, co sprzyja różnym formom rekreacji i aktywnego wypoczynku.

Do dyspozycji gości jest 50 miejsc noclegowych w czterech apartamentach oraz jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach z łazienkami i TV. Hotel ma własną bazę gastronomiczną zapewniającą całodzienne wyżywienie dostosowane do konkretnych potrzeb gości. W sali restauracyjnej można zorganizować imprezy okolicznościowe i integracyjne.
Na terenie znajdują się w pełni wyposażone, nowoczesne sale konferencyjne przeznaczone dla grupy 150 osób, jak również miejsce na imprezy plenerowe, boiska sportowe, a także sauna fińska.

Szczegółowe informacje na stronie www.hotelwiechlice.lubuska.ohp.pl

 

Hotel szkoleniowy w Wiśle k. Bielska-Białej

WISŁA (woj. śląskie)
ul. 11-Listopada 35, 43-460 Wisła
tel./fax 33 855-39-62

 

Hotel położony jest w odległości 2 km od centrum Wisły, na południowym zboczu góry Jarzębata, na wysokości 500 m n.p.m., skąd rozpościera się malowniczy widok na panoramę miejscowości. Do dyspozycji gości jest 125 miejsc noclegowych w trzech pokojach o podwyższonym standardzie oraz jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach z łazienkami i TV. W hotelu znajdują się również kompleksowo wyposażone sale konferencyjne na 90 i 40 osób oraz kilka mniejszych sal na zajęcia warsztatowe w grupach. Jest tu też baza gastronomiczna zapewniająca całodzienne wyżywienie. W sali restauracyjnej można zorganizować imprezy okolicznościowe i integracyjne. Ponadto na terenie obiektu znajdują się: kawiarnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na imprezy plenerowe, sauna, kort tenisowy, siłownia oraz stoły do tenisa stołowego i gry w bilard.

Obiekt jest znakomitą bazą wypadową o każdej porze roku za sprawą sąsiedztwa Szczyrku, Ustronia czy Milówki. W pobliżu wyciąg narciarski, tor saneczkowy, leśny park niespodzianek.

Szczegółowe informacje na stronie www.relaks-wisla.pl