Przasnyskie Targi

Targi Edukacji i Pracy zorganizowały 27 listopada w Przasnyszu mazowieckie jednostki OHP – miejscowe Młodzieżowe Centrum Kariery i Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Ciechanowie – w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Zebranych powitali Wojewódzki Komendant OHP Wiesław Leszko (na zdjęciu u góry piąty od prawej), Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk (czwarty od prawej) oraz dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie Wiesława Cichowska (szósta od prawej). Na młodzież ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby poszukujące zatrudnienia czekali pracodawcy, agencje pośrednictwa pracy, przedstawiciele instytucji rynku pracy oraz służb mundurowych, a także szkoły policealne.

Przy stoisku OHP swoją ofertę zaprezentowali: Środowiskowy Hufiec Pracy w Ciechanowie, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Jaciążku, Młodzieżowe Centrum Kariery w Przasnyszu, Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie. Zainteresowanych informowano o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach, zajęciach i warsztatach oraz projektach unijnych realizowanych przez OHP.