• Kontrast strony

W dniu 15 czerwca 2021 grupa inicjatywna Projektu Solidarności, 5 uczestników Hufca Pracy z Brodnicy wraz z Paniami z Koła Gospodyń ze Zbiczna i Pokrzydowa była na wycieczce w Gdyni.

Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w malowniczym Brodnickim Parku Krajobrazowym. Następnie grupa ruszyła w dalszą drogę do Gdyni, która przywitała ich piękną, słoneczną pogodą. Jednym z elementów wizyty w nadmorskim porcie był na rejs statkiem. W następnym punkcie programu znalazła się wizyty w oceanarium, która sprzyjała poszerzeniu wiedzy o wodnej faunie i florze a także czas na spacer po gdyńskiej starówce.

Wyjazd został zrealizowany w ramach projektu Solidarność „ ŁĄCZYMY MIEJSCA - ŁĄCZYMY POKOLENIA” (2020-3-PL01-ESC31-094942) finansowanego z programu Europejski Korpus Solidarności w okresie III-VI 2021r.

W gościnnych prograch BPK
W gościnnych prograch BPK
Wizyta w Brodnickim Parku Krajobrazowym_1
Wizyta w Brodnickim Parku Krajobrazowym_1
Wizyta w Brodnickim Parku Krajobrazowym_2
Wizyta w Brodnickim Parku Krajobrazowym_2
Wizyta w Oceanarium
Wizyta w Oceanarium
logoeks
logoeks

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.