Mikołajkowe targi pracy

Tarnowskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP (Małopolska WK) zorganizowało 3 grudnia mikołajkową edycję Targów Pracy, w których wzięli udział przedstawiciele instytucji wspierających młodzież w podjęciu zatrudnienia.

Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Centrum Adam Potempa wraz z kierownikiem Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie WUP w Krakowie Janem Hućko.

Na zaproszenie Młodzieżowego Biura Pracy przybyli pracodawcy z ofertami pracy m.in. na stanowiska: telefonicznego doradcy klienta, magazyniera, sprzedawcy, dystrybutora ulotek, pracownika produkcji spożywczej, operatora urządzeń pakujących, pracownika obsługi restauracji czy konsultantki kosmetycznej.

Odwiedzający Targi mogli zapoznać się z szeroką ofertą prezentowaną przez wystawców oraz mieli szansę osobistej rozmowy z pracownikami poszczególnych firm.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Młodzieżowego Biura Pracy, gdzie pośrednicy pracy prezentowali oferty pozyskane od pracodawców, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć w wydarzeniu. Doradcy zawodowi udzielali zainteresowanej młodzieży informacji o tym, jak zaplanować przebieg kariery zawodowej oraz oferowali materiały informacyjne nt. rynku pracy i promujące działalność CEiPM w Tarnowie.