Konkurs wiedzy o BHP

Dziesięcioro uczestników reprezentujących jednostki podkarpackich Hufców Pracy oraz Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu wzięło udział 15 kwietnia 2019 r. w wojewódzkim etapie konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii BHP z elementami pracy.

Po przywitaniu przybyłych uczestników i wychowawców przez Wojewódzkiego Komendanta OHP Jerzego Cyprysia młodzież przystąpiła do rozwiązania w ciągu 30 minut testu składającego się z 50 pytań.

  

Komisja, w której zasiedli: st. inspektor ds. BHP i ppoż. Sławomir Zieliński, kierownik Zespołu ds. szkoleniowo-pedagogicznych Kinga Warchoł oraz st. ref. ds. kształcenia, wychowania i programów edukacyjnych Marlena Bożek, po podliczeniu punków ogłosiła zwycięzcę. Pierwsze miejsce zajął Dawid Sowa z 9-12 Hufca Pracy w Jarosławiu, druga była Klaudia Kozdroń z OSiW w Iwoniczu, natomiast trzecie miejsce należało do Adriana Kielara z hufca w Sanoku.

Dyplomy i nagrody wręczył Wojewódzki Komendant Jerzy Cypryś. Obecnym wychowawcom i komendantom jednostek przekazał też nagrody i wyróżnienia za konkurs na najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną.