• Page contrast
Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie

Weekend kadry Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku dał pozytywnego powera na kolejne dni, a nawet tygodnie pracy! Każdy przecież potrzebuje chwili oderwania się od codziennych spraw, czy problemów i naładować akumulatory. Należy stwierdzić, że udało się to kadrze z Podlasia, która była na krótkiej wspólnej wyprawie do Lublina i jego malowniczych okolic. Tempo było bardzo szybkie, ale liczy się przecież dobre towarzystwo.

W miniony weekend podlaska kadra ładowała akumulatory m.in. zwiedzając Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, piekne stare miasto Lublina, uzdrowisko w Nałęczowie oraz Kazimierz Dolny nad Wisłą. Było co oglądać i podziwiać a obecnie jest co wspominać. Polska jest piękna i jej zabytki, miasta oraz historia. Kadra z pewnością będzie zachęcać swoich bliskich i podopiecznych do poznawania Polski, doceniania jej uroków oraz historii.

Warto jest czasami choć na chwilę wspólnie się zatrzymać i zrelaksować, by następnie móc stawić czoło kolejnym wyzwaniom. Zachęcamy do wspólnych wypraw po pięknej Polsce.

Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie Białystok: Weekend w dobrym towarzystwie

Autor tekstu: Elżbieta Dziemianiuk - rzecznik prasowy Podlaskiej WK OHP
Zdjęcie: Beata Matyskiel - Wojewódzki Komendant Podlaskiej WK OHP