• Page contrast

Sklep Małgosia istnieje we Włocławku od około roku 1992. Mieści się przy ulicy 3-go Maja 12 we Włocławku. Sklep spożywczy zaopatrywał mieszkańców w artykuły spożywcze przez długie lata. Miejsce funkcjonuje po dzień dzisiejszy, przygotowując naszych uczestników w zawodzie sprzedawca od ponad 25 lat!

Sklep przyjmuje zarówno osoby kształcące się w szkole podstawowej, jak i w szkole branżowej I stopnia. Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez małżeństwo - Ryszarda i Elżbietę Piotrowskich. Wspólnie pracują na swoją renomę, tworząc wspaniałą atmosferę w której uczą przyszłych handlowców.

Poprosiliśmy o komentarz na temat współpracy z OHP pracodawcę:

- Współpraca Sklepu „Małgosia”, a w tym nasza, jako pracodawców z włocławskim Hufcem Pracy układa się od wielu lat bardzo pomyślnie. Udało nam się wspólnie wykształcić sporą ilość młodzieży, która ukończyła szkołę i zdała egzaminy zawodowe z pozytywnym skutkiem. Osoby te odnajdują się na rynku pracy, mamy z nimi kontakt. Dzięki wsparciu ze strony kadry OHP młodzi ludzie po rożnych zawirowaniach życiowych, wychodzą na prostą, radzą sobie w życiu dorosłym, stają się dobrymi ludźmi i pracownikami. Mamy wielki sentyment do OHP we Włocławku, a współpraca z tą Jednostką to czysta przyjemność. Życzymy sobie dalszych lat tak owocnej współpracy, jaka jest do tej pory.

Pracownicy i uczestnicy Hufca Pracy we Włocławku również liczą na dalsze lata tak owocnej współpracy!