• Page contrast

Uczestnicy OSiW w Barlinku w dniu 27.11.2021 r. wzięli udział w Otwartym Turnieju Strzeleckim w strzelaniu z broni wiatrówkowej. Zawody zostały poświęcone pamięci Tomasza Sarby, wieloletniego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Myśliborzu, założyciela strzelnicy gminnej oraz propagatora Ligi Ochrony Kraju.

Rozgrywki organizowane przez Zarząd Powiatowy Ligii Ochrony Kraju w Myśliborzu odbyły pod kierownictwem Pana Andrzeja Olejarza oraz Pana Dariusza Kufla sędziego klasy III PZSS. W konkurencji karabin kpn-20 wzięło udział 43 zawodników i zawodniczek, w tym w kategorii seniorzy 17 zawodników. W klasyfikacji młodzieży 15-19 lat, w kategorii indywidualnych rozgrywek nasi uczestnicy zdobyli kolejno IV miejsce Gracjan Staroszczyk 181,70 punktów, Filip Balcerczyk V miejsce 175,3 punktów, VI miejsce Krzysztof Haraszkiewicz 178,6 oraz VII Kacper Tulewicz 176,9 punktów. Natomiast drużynowo uplasowaliśmy się na II miejscu z wynikiem 541,2 punktów. W zmaganiach między seniorami opiekun koła strzeleckiego Pan Waldemar Osóbka z wynikiem 170,2 zdobył miejsce IX. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zawody odbyły się w miłej atmosferze a rozgrywki między zawodnikami w zdrowej, sportowej rywalizacji.