• Kontrast strony

Egzaminem praktycznym zakończył się kurs Spawacz MAG realizowany przez Ośrodek Szkolenia Spawaczy WELDER w Gliwicach, w którym udział wzięło dziesięciu uczestników Hufca Pracy w Pyskowicach.

Szkolenie odbywało się w terminie od 07.07.2022 do 02.08.2022 roku. Zajęcia, 145 godzin objęły zarówno część teoretyczną jak i praktyczną z dziedziny spawalnictwa. W ramach kursu uczestnicy mieli możliwość nabycia kwalifikacji bardzo poszukiwanych na rynku pracy, zgodnie z przeprowadzoną przez doradcę zawodowego analizą rynku pracy. Kurs daje możliwość uzyskania fachowej wiedzy i umiejętności zawodowych.

Grupa wykazała się bardzo dobrą frekwencją na zajęciach, dużym zdyscyplinowaniem oraz zaangażowaniem w realizację zajęć kursowych. Życzymy naszym uczestnikom sukcesów w przyszłej pracy w zawodzie spawacza.

Autor tekstu i zdjęć: Anna Jośko

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.