Uczestnicy 6-32 Hufca Pracy w Limanowej (Małopolska WK) zakończyli 12 sierpnia 2020 r. siedmiodniowy pobyt w Szczawnicy, który został zorganizowany w ramach akcji „Aktywny wypoczynek z OHP – 2020”.

Wycieczka rowerowa do Czerwonego Klasztoru na Słowacji, spływ Dunajcem czy wyjście do Rezerwatu Białej Wody, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na młodzież. Uczestnicy udali się także na szlak górski prowadzący na szczyt Trzech Koron oraz Sokolicę. Nie było to łatwe zadanie, ale przepiękne widoki rozciągające się z platformy widokowej zrekompensowały młodym ludziom wszystkie niedogodności i trudy wyprawy.

sz2
Wiele pozytywnych emocji i wrażeń wzbudził wśród rafting po Dunajcu, podczas którego uczestnicy wykazali się dużą sprawnością fizyczną. Ponadto młodzież świetnie bawiła się na szczycie Palenicy, gdzie oprócz podziwiania pięknej panoramy okolicy skorzystała ze zjeżdżalni grawitacyjnej.

Młodzi ludzie spróbowali również swoich sił w parku linowym, w którym z łatwością pokonywali przeszkody umieszczone w koronach drzew. Nie zabrakowało zajęć integracyjnych, profilaktycznych czy warsztatów z pierwszej pomocy.

sz1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.