• Kontrast strony

Zapraszamy do obejrzenia teledysku i odsłuchania wyjątkowej świątecznej piosenki w wykonaniu młodzieży i pracowników Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku. 

„Pojednania znak” to świąteczny utwór napisany specjalnie dla Ochotniczych Hufców Pracy przez wokalistkę Agnieszkę Skarżyńską-Szerszenowicz. Realizacją zajęli się podopieczni oraz pracownicy Podlaskiej OHP. Energia, pasja i serce włożone przez młodzież w to przedsięwzięcie przełożyły się na wyjątkowe muzyczne życzenia. Profesjonalna oprawa dopełniła całości.

Mamy nadzieję, że odbiór naszej świątecznej piosenki sprawi Państwu tyle przyjemności, ile dała wszystkim praca nad jej powstaniem.   

 

Słowa i muzyka: Agnieszka Skarżyńska-Szerszenowicz
Produkcja: Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku, 2021 rok

Wystąpili uczestnicy i pracownicy Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku:
Klaudia Duda
Julia Marchewka
Klaudia Świderska
Kacper Kiczkajło
Gabriela Prześniak
Gabriela Krawiel
Sandra Długokęcka
Katarzyna Wasik
Beata Matyskiel
Katarzyna Kruszewska
Agnieszka Duda
Marzena Pachucka
Magdalena Klimuk
i inni

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.