Szanowny Panie Komendancie

Pragniemy wyrazić wdzięczność za zmianę decyzji związanej z losami Ośrodka Relaks w Wiśle. Dziękujemy za pomoc, wsparcie, życzliwość jaką Pan nam okazał.

W strukturach Ochotniczych Hufców Pracy Ośrodek działa od 2007 roku. W tym czasie zajmowaliśmy się nie tylko obsługą gości ale również kształceniem i wychowaniem młodzieży. W środowisku lokalnym jesteśmy rozpoznawalni, przez wiele lat współpracowaliśmy z okolicznymi placówkami oświatowymi, ściśle współdziałając na rzecz uczestników OHP a przede wszystkim umożliwiając im kształcenie w zawodzie.

Hotel Relaks ma również rzeszę stałych gości, która od wielu lat korzysta z naszej bazy noclegowej, gdyż ciepła, rodzinna wręcz atmosfera i zaangażowanie obsługi w wykonywaną pracę sprawia, że klienci z chęcią do nas wracają. Niezmiernie cieszy fakt, iż będziemy mogli dalej kontynuować naszą pracę, co jest możliwe dzięki Pana pomocy i wsparciu.

Dzięki tej decyzji mogliśmy uniknąć nieprzyjemnej sytuacji związanej z utratą miejsca pracy i źródła dochodu dla nas i naszych rodzin, co zawsze wiąże się ze stresem i niepewnością.

Życzymy Panu pomyślności w realizacji wszelkich zamierzeń zawodowych i osobistych.

Z wyrazami szacunku
Pracownicy Ośrodka "RELAKS" w Wiśle

Wisła, dn. 10.02.2021 r.

Podziękowanie Pobierz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.